21 martie, Ziua Mondială a Sindromului Down
21/03/2019
DOCUMENTATIE CATERING 22.03.2019
22/03/2019

Apel pentru o faptă bună

Vă așteptăm vineri, 22 martie 2019, de la ora 14, la Sala Polivalentă “Lascăr Pană” din municipiul Baia Mare, la meciul de fotbal caritabil dintre reprezentativa Jandarmeriei Maramureș și cea a Maramureșului.

Scopul campaniei “Camarazi cu suflet pentru Ștefania și Daniel” este de a o ajuta pe Ștefania, elevă a Liceului de Artă Baia Mare, în vederea achiziţionării unui scaun cu rotile electric și pe Daniel, elev al Şcolii Gimnaziale ,,Vasile Alecsandri” din Baia Mare, care necesită protezare la antebraţ, mâna stângă.

Accesul în sala sporturilor se va face începând cu ora 13.00, pe bază de bilet, costul acestuia fiind de 5 lei. Doritorii vor putea achiziționa și bilete la tombolă, valoare nominală a acestora fiind de 10 lei, participanții putând câștiga în baza acestora obiecte sportive oferite de sponsori.

Administrare site | Administrare website | Realizare site